Styrelse & Valberedning

Styrelsen för Jägareförbundet Mitt Norrland

  Gun Fahlander

 Ordf. Gun Fahlander

 Selet 205, 844 95 Stugun
 Tel:070-214 20 85
 gun.fahlander@outlook.com

 

   Sven Norgren                                 
 
Ledamot Sven Norgren

 Medborgargatan 50, 856 31 Sundsvall
 Tel:070-339 65 03
 sven.norgren@more.se

  Karl Åke Sandström                         
Ledamot Karl Åke Sandström

 Sagavägen 2, 895 98 Solberg
 Tel:070-656 00 61
 karl-ake.sandstrom@outlook.com
     

          
Ledamot Jone Johnsson   

Forstmästarvägen 20, 831 73  Östersund
Tel: 070-277 47 56
jone.johnsson@hotmail.com


Ledamot Per-Arne Olsson

Bye 702, 861 95 Söråker
Tel: 072-743 06 80
per.arne@skyddsjakt-norrland.se

Ingela Ny.jpg
Ledamot Ingela Johansson

Rissna 108, 843 94 Gällö
Tel: 070-538 24 59
ing.joh@hotmail.se


Ledamot Susanne Hansson

Målarvägen 10, 833 31 Strömsund
Tel: 072-500 22 99
susshansson@hotmail.com

Valberedningen i Mitt Norrland

 

 Namn  Telefon  E-post

Ledamot
Jonny Englund

 070-335 09 24

 jonny.englund@live.se 

Ledamot
Jan Kallin

 070-372 95 48

 jan.kallin20795@gmail.com

 

 Ledamot
 Lennart Holmsten
 070-343 32 14

 holmsten.eggen@gmail.com

 

 Ledamot
 Anna Karin Einebrant Johansson
 070-397 93 63

 akeinebrant@hotmail.com

 

 Ledamot
 Lars-Olof Pålsson
 0642-700 00

 munkpojk@gmail.com

 

 Ledamot
 Peter Ledin
 070-348 08 77

peter.ledin1@gmail.com

 

 Sammankallande
 Lars-Håkan Spjuth
  070-661 74 00

 lhspjuth@gmail.com

 

 

Känner du någon som du tycker är lämplig för ett uppdrag i en framtida styrelse för länsföreningen eller jaktvårdskretsen? Kontakta valberedningen och lämna tips på kandidater!

Senast uppdaterad den 02 apr